Parsun logo

Parsun, największy chiński producent przyczepny, od 2006 roku dostarcza na europejski rynek wysokiej jakości i niedrogie silniki przyczepne.

Parsun Power Machine Co., Ltd została założona w 2001 roku, a główny zespół technologiczny, kierowany przez Głównego Inżyniera, ma doświadczenie w silnikach zaburtowych od 1968 roku i współpracował z OMC (pierwotnym producentem silników zaburtowych Johnson i Evinrude, połączonym przez BRP) w celu opracowania elementy do silników zaburtowych dużej mocy w późnych latach 90-tych.

Parsun produkuje 4-suwowe silniki przyczepne od 2,6 do 60 KM, 2-suwowe silniki przyczepne od 2 do 90 KM i elektryczne silniki zaburtowe do 10 KM.
(Silniki 2-suwowe nie są sprzedawane na rynku europejskim).

Szwedzka firma Kina Båt & Marin AB jest najstarszym i największym dystrybutorem silników zaburtowych Parsun w Europie. Dystrybuujemy czterosuwowe silniki Parsun do sprzedawców detalicznych w Szwecji i niektórych dystrybutorów w innych krajach europejskich. Sprzedajemy również części zamienne do czterosuwowych silników Parsun do całej Europy.

Na tej stronie prezentujemy widok rozstrzelony z internetowym magazynem części zamiennych do czterosuwowych silników Parsun.

Idź do naszego sklepu z częściami zamiennymi z rozłożonymi widokami.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, komunikujemy się w języku angielskim (lub szwedzkim), napisz do nas na adres info@kinamarin.se