Parsun logo

Nuo 2006 m. "Parsun", didžiausias Kinijos gamintojas iš išorės, tiekia Europos rinkai aukštos kokybės ir prieinamuosius variklius.

"Parsun Power Machine Co., Ltd" buvo įkurta 2001 m., O pagrindinė technologinė komanda, vadovaujama vyresniojo inžinieriaus, turi 1968 m. Aukštojo techninio personalo patirtį ir bendradarbiavo su OMC (originaliu "Johnson" ir "Evinrude" priekinių variklių gamintoju, sujungtu BRP), kad būtų sukurta kritinė didelio galingumo priekinių variklių komponentai 90-ųjų pabaigoje.

"Parsun" gamina 4 taktų priekinius variklius nuo 2,6 iki 60 AG, 2 taktų priekinius variklius nuo 2 iki 90 AG ir elektrinius išėjimus iki 10 AG.
(Dviejų taktų varikliai nėra parduodami Europos rinkoje).

Švedijos kompanija Kina Båt & Marin AB yra seniausia ir didžiausia "Parsun" aukšto slenksčio platintoja Europoje. Mes platiname "Parsun" 4 taktų išvedimo pultus mažmenininkams Švedijoje ir kai kuriuos kitų Europos šalių platintojus. Mes taip pat parduodame atsargines dalis "Parsun" keturtakčiams išvažiavimams visoje Europoje.

Šiame tinklalapyje pristatome atsarginį dalinį "Parsun" keturtakčių aukščiausių atsarginių dalių vaizdą su internetine parduotuve.

Eikite į mūsų atsarginių dalių parduotuvę su sprogdintais vaizdais.

Jei jums reikia susisiekti su mumis, mes bendraujame anglų (arba švedų), rašykite mums adresu info@kinamarin.se