Parsun logo

Parsun, Hiina suurim välistootja, on alates 2006. aastast tarninud Euroopa turule kõrgekvaliteedilisi ja taskukohaseid päramootoreid.

Parsun Power Machine Co, Ltd asutati aastal 2001 ja tehnoloogia juhtkomitee, mille juhiks Chief Engineer, on kogemusi outboards alates 1968 ja koostööd OMC (originaal tootja Johnson ja Evinrude päramootorid, mis on ühendatud BRP), et arendada kriitiline suure võimsusega päramootorite komponendid 90ndate lõpus.

Parsun toodab 4-taktilisi päramootoreid 2,6 kuni 60 hj, 2-taktilisi päramootoreid 2 kuni 90 hobujõu kohta ja elektrilisi väljatugevusi kuni 10 hj.
(2-taktilisi mootoreid ei müüda Euroopa turul).

Rootsi ettevõte Kina Båt & Marin AB on vanim ja suurim Parsuni tuletõrjesüsteemide turustaja Euroopas. Me levitame Parsuni neljataktiline väljund Rootsis tegutsevate jaemüüjate ja mõnede teiste Euroopa riikide turustajatega. Müüme ka Parsuni neljataktiliste varurataste varuosi kogu Euroopasse.

Sellel saidil pakume Parsuni neljataktiliste väljundite jaoks varuosade veebipoest plahvatuslikku vaadet.

Mine meie varuosade kauplusesse, kus on laialdased vaated.

Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@kinamarin.se