Rozložený pohľadový držiak 2 Parsun F20AEFI prívesný motor.

Konzola 2 - Parsun F15A / F20A

# Časť názov
1 F20-01010000L zostava riadenia (l)
1 F20-01010000S zostavy držiaka riadenia
2 GB/T900-M10x1.25x82 skrutka m10x1,25x82
3 GB/T9074.14-M8X30 skrutka m8x30
4 GB/T97.1-8 práčka 8
5 F20-02020200 zostava tlmiča
6 F20-00000005 tanier
7 GB/T6170-M10X1.25 orechový mloxl, 25
8 F20-01030000 trenie riadenia ass
9 F20-01030001 pevná doska „a“
10 GB/T97.1-5 podložka 5
11 GB/T5783-M5x16 skrutka m5x16
12 F20-01030002 skrutka, nastavovanie
13 F20-01030008 krík "a"
14 F20-01030003 podložka "a"
15 F20-01030004 rukoväť, nastavenie
16 F20-01030005 bunda, držadlo
17 F20-01030006 podložka, nylon
18 F20-01030007 trenie
19 F20-01030010 krík "b"
20 F20-01030009 pevná doska „b“
21 GB/T889.1-M10x1.25 poistná matica mloxl, 25
22 GB/T5783-M5x20 skrutka m5x20
23 F15-01000003 práčka, vysoká
24 F15-01000001 ker, výška
25 F15-01000002 blokovací blok
26 F15-01010303 tesnenie, zaisťovacia skrutka
27 GB/T5787-M6x20 skrutka, príruba
28 F15-01000004 ker, nízky
29 GB/T3452.1-30x3.55 o krúžok Φ30xΦ3,55
30 F15-01000006 podložka, nízka
31 F20-00000002 blok tlmiča "a"
32 F20-00000003 tlmiaci blok "b"
33 F20-00000001 kryt, namontovať tlmič
34 GB/T6177-M8 matica m8,príruba
35 F20-00000004 blok tlmiča, predný
36 GB/T5782-M8x105 skrutka m8x105
37 GB/T5782-M8x85 skrutka m8x85
38 F20-02000002 drôt, olovo
39 GB/T97.1-6 podložka 6
40 GB/T5783-M6x10 skrutka m6xl0

Náhradné diely si môžete objednať priamo na webovej stránke, stačí kliknúť na číslo / názov dielu v zozname.
Náhradné diely sa dodávajú zo Švédska často v ten istý deň.
Ak potrebujete kontaktovať nás, komunikujeme v angličtine (alebo švédčine) info@parsun.se