Rozložte spodní kryt a pohněte Parsun F9.8 ven.

Spodní skříň a pohon - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-04000001 spodní kryt
2 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
3 F4-03000023 zátka, olejová hadice
4 F8-04000017 přívod vody
5 GB/T823-M4X25 šroub m4x25
6 GB/T889.1-M4 matice, šestihran m4
7 GB/T5783-M6X25 šroub, šestihran m6x25
8 GB/T97.1-6 podložka 6
9 F8-04000018 Anoda
10 GB/T5783-M6X35 šroub, šestihran m6x35
11 F2.6-03000009 0-kroužek
12 GB/T276-6004 ložisko 6004
13 F8-04040002 o-kroužek
14 F8-04000014 rychlostní stupeň, zpátečka
15 F8-04040001 kryt, spodní kryt
16 F8-04000012 podložka
17 GB/T6170-M5 matice, šestihran m5
18 F8-04000004-1 podložka 0,10 mm
18 F8-04000004-2 podložka o. 15mm
18 F8-04000004-3 podložka o. 20mm
19 F8-04040004 těsnění
20 F8-04040000 sestava krytu, spodní kryt
21 F8-04000016 těsnění, vodní uzávěr
22 F8-04000015 vodní pečeť
23 F8-04020000S sestava (y) hnacího hřídele
23 F8-04020001L sestava hnacího hřídele (l)
24 F8-04000007 vnější deska
25 F8-04000006 těsnění, vnější deska
26 F8-04000011 deska, o-kroužek
27 F8-04000101 těsnění
28 F8-04000005 těsnění. sedlo vodní pumpy
29 F8-04000008 těsnění, vnější deska
30 F8-04000200 oběžného kola
31 F8-04000010 vnitřní plášť, vodní čerpadlo
32 F8-04000009 vodní čerpadlo
33 F8-04000301 hřídel, vrtule
34 F8-04000302 pružina, spojka
35 F8-04000305 spojka
36 F8-04000102 sedlo vodního čerpadla
37 F8-04000303 spojka, pes
38 GB/T879.1-3.5X28 kolík 3,5 x 28
39 F8-04010000 rychlost, vpřed
40 GB/T276-6204 ložisko 6204
41 F8-04000012-1 podložka 0,10 mm
41 F8-04000012-2 podložka o. 15mm
42 F8-04000003 pastorek
43 F8-04030000L sestava vačky, řadicí tyč (l)
43 F8-04030000S sestava vačky, řadicí tyč (y)
44 F8-04000021 špendlík, dower
45 GB/T5783-M6X50 šroub, šestihran m6x5o
46 F8-04000000L sestava spodního krytu (l)
46 F8-04000000S sestavy spodního krytu
47 GB/T818-M5X6 šroub m5x6
48 GB/T5783-M6X25 šroub, šestihran m6x25
49 F8-04000019 polštář, vrtule
50 F8-04000020 podložka, kloubový hřídel
51 F8-04050000 montáž vrtule
52 GB/T96-10 podložka l0
53 F15-06000016 matice, šestihran
54 GB/T91-Φ2.5X20 špendlík, závlačka
55 NSKFJ-1516 ložisko
56 GB/T861.1-6 pojistná podložka 6
57 F8-04040003 ložisko
58 F8-04000013 těsnění

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se