Explodovaný pohled na spodní kryty Parsun F9.8.

Spodní kryt - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-03000001 spodní kryt
2 F8-03000004 gumová zátka b
3 F25-03000003 kruhová zástrčka
4 F8-03000002 palivové potrubí
5 F15-01000015 bunda, kabel
6 F4-05000200 sestava palivové přípojky
7 F15-07130303 sestava kontrolky
8 F8-03000003 gumová zátka a
9 F8-03000202 rukojeť, vzduchová tlumivka
10 F8-03000007 pouzdro, vzduchová tlumivka
11 F8-03000008 gumová deska, vzduchová tlumivka
12 F8-03000201 ocelový drát, vzduchová tlumivka
13 F8-03000014 krycí deska, spodní kryt
14 GB/T97.1-6 podložka 6
15 GB/T5783-M6X16 šroub, šestihran m6x16
16 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
17 F8-03010008 talíř, drát
18 GB/T5783-M6X12 šroub, šestihran m6x12
19 GB/T5783-M6X25 šroub, šestihran m6x25
20 GB/T6170-M6 matice 6
21 GB/T93-6 pružinová podložka 6
22 F15-05030000 uzamykací sestava, horní kryt
23 F15-03000023 podložka, vlna
24 T15-03000012 pouzdro b
25 F8-03000012 bradavka
26 T15-03000008 pouzdro a
27 F8-03020000 zajišťovací rukojeť, horní kapota
28 GB/T5783-M6X25 šroub, šestihran m6x25
29 F4-04000030 pružina, palivové potrubí "b"

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se