Exploded view pohonné hmoty Parsun F9.8.

Palivo - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-05000015 palivová hadice
2 F4-04000030 spona "b", palivová hadice
3 F8-05070000 sestava palivového čerpadla
4 JASOF404-A-24-021 0-kroužek, palivové čerpadlo
5 GB/T97.1-6 podložka 6
6 GB/T93-6 pružinová podložka 6
7 GB/T5783-M6X30 šroub m6x30
8 F8-05000014 palivová hadice
9 F4-05000300 sestava palivového filtru
10 GB/T823-M4X25 šroub, malá kuželová hlava m4x25
11 F4-04090003 kryt, palivové čerpadlo
12 F4-04090004 horní membrána
13 F4-04090100A skořápka, palivové čerpadlo
14 F4-04090001A ventil "b"
15 F4-04090002A ventil „a“
16 F4-04090003A omezující blok, septum
17 GB/T8l9.2-M3X5 šroub m3x5
18 F4-04090100 shromáždění diaphagh
19 GB/T309-3X12 válečková jehlaΦ3x12
20 F4-04090008 pružina, membrána
21 F4-04090001 sedadlo, palivové čerpadlo
22 F4-04090007 pružina, píst
23 F8-05070001 píst
24 GB/T6170-M4 matice m4

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se