Explodovaný systém řízení pohledu Parsun F9.8.

Kontrolní systém - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-03010100 rukojeť, řadicí páka
2 F8-03010001 podložka, rukojeť
3 GB/T5783-M6X12 šroub, šestihran m6x12
4 F8-03010006 destička, zarážka řadicí páky
5 F8-03010005 zarážka, řadicí páka
6 F8-03000010 řadicí tyč
7 F8-03000013 sloupová matice
8 GB/T97.1-6 podložka 6
9 F8-03010002 podložka
10 GB/T8l8-M4X14 šroub m4x14
11 F8-03010007 talíř
12 GB/T97.1-4 podložka 4
13 F8-03010003 blok, řadicí tyč
14 F15-00000012 jaro .81.8
15 F8-05000020 deska, akcelerograf enfopce
16 F8-05000018 Bush, akcelerograf enfopce
17 F8-05000019 hlavní kladka
18 GB/T5783-M6X30 šroub, šestihran M6x30
19 F8-05000010 odkaz, ovládání akcelerografu
20 F8-03000005 jaro .21.2
21 GB/T96-6 podložka 6
22 F8-03000011 blokovací blok, zpátečka
23 GB/T823-M6X10 šroub m6x10

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se