Rozbušená hlava válce Parsun F9.8 z vnější strany.

Hlava válce - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-05030100 sestava hlavy válců
2 F8-05000100 Těsnění hlavy válců
3 F15-00000006 zaklepat 6x12
4 F8-05000022 šroub m6x25
5 F4-04000039 šroub m8x50
6 F8-05000001 kryt hlavy válce
7 F8-05000002 Těsnění víka hlavy válců
8 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
9 F15-07050004 víčko palivové nádrže, motorový olej
10 JASOF40435-025 o-kroužek
11 DPR6EA-9 zapalovací svíčka ngk
12 GB/T97.1-6 podložka 6
13 F15-07040104 vodicí pouzdro ventilu
14 F15—07010005 zátka 1/4 "

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se