Exploded view bracket Parsun F9.8 venku.

Závorka - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 GB/T889.1-M8 matice m8
2 F8-00000100 tlumič (přední)
3 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
4 GB/T97.1-6 podložka 6
5 F8-02000100 sestava absorbéru
6 F8-01000003 dicephalous šroub m8x65
7 F8-01020000 sestava držáku řízení
8 F4-01050000 sestava sklopné tyče
9 F4-01050002 kuželová pružina
10 T6-01010400 sestava držáku (vlevo)
11 F4-01000002 deska, dva otvory
12 GB/T889.1-M8 matice m8
13 GB/T6170-M6 matice m6
14 F4-01010004 upínací rukojeť, záď
15 F4-01010005 nýt, upínací rukojeť
16 F8-01010002 upínací šroub
17 F4-01010003 upínací podložka
18 F4-01000003 podložka, nylon
19 F8-01010101 otočný držák
20 F8-01000001 podložka, otočný držák
21 F8-01000002 pouzdro, otočný držák
22 F8-01000100 sestava blokovacího bloku
23 F8-01010102 pružina, zamykání
24 GB/T5783-M8X30 šroub m8x30
25 T6-01020300 sestava držáku (vpravo)
26 GB/T5782-M8X140 šroub m8xl40
27 GB/T5782-M6X130 šroub m6x130
28 F8-01010001 trubice, šroubu
29 JB/T7940.1-M6 olejnička m6
30 JASOF40435-022 o-kroužek .422,4xΦ3,5
31 F8-01010108 hřídel, otočný držák
32 GB/T896-5 pojistný kroužek 5
33 F8-00000002 absorbér
34 T15-02010100 pevný drát b
35 GB/T5782-M6X75 šroub m6x75
36 F8-00000001 skořápka, absorbér
37 F8-01010106 vnější rám, otočný držák
38 F8-01010112 spojovací tyč, ojnice
39 F8-01010110 ojnice, vnitřní rám
40 F8-01010111 spojovací tyč, ojnice
41 F8-01010107 vnitřní rám, otočný držák
42 F8-01010109 jaro, zápas
43 F8-01010104 pružina, podpora
44 F8-01010103 pouzdro
45 F8-01010105 lisovací deska
46 GB/T5783-M6X12 šroub m6x12
47 F8-01010300 montážní sestava
48 F4-01030103 kryt rukojeti

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se