Explodovaný pohled na klikovou skříň Parsun F9.8 vnější.

Kliková skříň - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-05010001 pouzdro válce
2 F15-00000006 zaklepat 6x12
3 F15-07000029 šroub m8x50
4 F8-05010002 bradavka
5 F8-05010003 kryt výfuku
6 F8-05010004 těsnění, kryt výfuku
7 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
8 GB/T97.1-6 podložka 6
9 F15-07000031 Termostat
10 F8-05010006 kryt termostatu
11 F8-05010005 těsnění, kryt termostatu
12 GB/T5783-M6X40 šroub m6x40
13 F15-07010009 těsnění, anoda
14 F15-07010011 anodový kryt
15 F15-07010008 Anoda
16 GB/T818-M5X12 šroub m5x12
17 GB/T97.1-5 podložka 5
18 F15-07010012 zajišťovací deska, anoda
19 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
20 F8-05010011 Kliková skříň
21 F8-05000900 píst
22 F8-05000026 vodní dýmka
23 F8-00000200 měřič hladiny oleje
24 F8-05000800 sítko na olej
25 F8-05000017 hadice
26 F8-05000025 obruč
27 F8-00000004 těsnění, suterén motoru
28 F8-00000003 šroub M8x35
29 GB/3452.1-13.2X1.8 o-kroužek
30 F8-05010000 sestava klikové skříně
31 F15-07010005 zátka 1/4 "
32 F15-07010004 zátka 1/8 "

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se