Pohon s exsudovaným výhledem Parsun F9.8 ven.

řízení - Parsun F8 / F9.8

# Část název
1 F8-01030100 sestava lanka plynu
2 GB/T889.1-M8 pojistná matice M8
3 T15-01000005 deska, orientace rukojeti
4 T15-01000004 pouzdro, rukojeť (nízká)
5 F4-01090003 tření
6 T15-01020003 sestava spínače zastavení motoru
7 T15-01000003 podložka, nylon
8 F8-01030200 páka, sestava škrticí klapky
9 T15-01000002 vlna pračky
10 T15-01000001 pouzdro, rukojeť (vysoká)
11 F4-01090401 zarážka, zavěšení lana
12 F4-08000104 značka 4
13 GB/T91-Φ1.6X12 špendlík, závlačka
14 T15-01020200 sestava ručního knoflíku
15 F4-08000105 značka 5
16 T15—01020001 rukojeť, řízení
17 GB/T848-10 malá podložka 10
18 GB/T827—2X5 nýt, scutcheon
19 F4-01090301 rukojeť, rukojeť řízení
20 F4-01090302 guma, rukojeť
21 GB/T820-M5X24 šroub m5x24
22 F4-01090300 sestava rukojeti řízení
23 F4-01090303 indikátor, akcelerograf
24 F4-01090007 pružina, komprese
25 F4-01090006 keř
26 T15-01020002 pobyt
27 GB/T818-M5X12 šroub m5xl2
28 GB/T899-M8X25 šroub, dvojitá hlava m8x25

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se