Rozložte spodní kryt a pohněte Parsun F6A zevnitř.

Spodní skříň a pohon - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-03000000L sestava spodního krytu (l)
1 F6-03000000S sestavy spodního krytu
2 F6-03000100L sestava hnacího hřídele (l)
2 F6-03000100S sestava (y) hnacího hřídele
3 T5-03000009 hmoždinka. oběžné kolo
4 T5-03000003 pastorek
5 T5-03000013 pečeť a. vodní dýmka
6 T5-03000012 vodní potrubí b
7 T5-03000014 pečeť b. vodní dýmka
8 GB/T5782-M6x45 šroub m6x45
9 GB/T97.1-6 podložka 6
10 F6-03000001 vodní čerpadlo
11 F6-03000002 vnitřní plášť. vodní čerpadlo
12 T5-03000300 oběžné kolo. vodní čerpadlo
13 F6-03000003 horní těsnění. vnější deska
14 T5-03000007 vnější deska
15 T5-03000006 spodní těsnění. vnější deska
16 F25-04000007 kolík x4x10
17 T5-03000201 sedlo vodního čerpadla
18 F6-03000200L montáž vačky. řadicí tyč (l)
18 F6-03000200S montáž vačky. řadicí tyč
19 GB/T879.2-1.5x12 kolík 1,5x12
20 JISB2401P16 o-kroužek 15,8x2,4
21 T5-03000020 orientované pouzdro. řadicí tyč
22 T5-03000022 pečeť b. orientované pouzdro
23 T5-03000023 talíř. orientované pouzdro
24 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
25 T5-03000202 těsnění. sedlo vodního čerpadla
26 T5-03000004-1 podložka 0,10 mm
26 T5-03000004-2 podložka 0,15 mm
27 T5-03000005 těsnění. sedlo vodního čerpadla
28 TLA1412Z jehlové ložisko
29 T5-03000700 spodní sestava skříně
30 T5-00000001 dutý čep Φ7,5x10
31 GB/T861.1-6 pojistná podložka 6
32 T5-03000017 Anoda
33 T5-00000002 dutý kolík Φ9,5x10
34 GB/T97.1-8 podložka 8
35 GB/T5782-M8x167 šroub m8x167
35 GB/T5782-M8x40 šroub M8x40
36 F4-03000023 zástrčka. olejová hadice
37 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
38 GB/T5782-M6x172 šroub m6x172
38 GB/T5782-M6x45 šroub m6x45
39 GB/T820-M6x20 šroub m6x20
40 T5-03000016 přívod vody
41 GB/T276-6004 ložisko 6004
42 F8-04000002-1 podložka 0,15 mm
42 F8-04000002-2 podložka 0,15 mm
43 T5-03010000 sestava předního kola
44 T5-03000404 kolík. spojka
45 T5-03000400 montáž hřídele. vrtule
46 GB/T879.1-3.5x28 kolík 3,5 x 28
47 T5-03000403 spojka. Pes
48 T5-03000402 jaro. spojka
49 T5-03000401 hřídel. vrtule
50 T5-03000015 podložka. zpátečka
51 T5-03000600 sestava zpátečky
52 T5-03000500 sestava krytu. spodní kryt
53 GB/T276-6002 ložisko 6002
54 JASOF40431-050 o-kroužek
55 F8-04040004 těsnění
56 T5-03000501 Pokrýt. spodní kryt
57 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
58 T5-03000800 sestava polštáře. kloubový hřídel
59 F6-03010000-6 sestava vrtule 6 "
59 F6-03010000-7 montáž vrtule 7 "
59 F6-03010000-8 montáž vrtule 8 "
59 F6-03010000-9 sestava vrtule 9 "
60 GB/T96-10 pračka 10
61 F15-06000016 zářez matice
62 GB/T91-3.2x18 kolík. závlačka .23,2x18

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se