Explodovaný pohled na spodní kryt Parsun F6A.

Spodní kryt - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F4-01090401 zarážka. sestava zavěšeného lana
2 T40-01020101 sestava spínače zastavení motoru
3 F6-05000001 spodní kryt
4 F4-05000102 zástrčka. guma
5 GB/T818-M4X12 šroub m4x12
6 F4-05000101 zaklepat. spínač oleje
7 F6-05000100 sestava olejového spínače
8 F15-00000006 kolík 6x12
9 GB/T97.1-6 Asher 6
10 GB/T818-M6X12 šroub m6x12
11 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
12 GB/T6170-M8 matice m8
13 F4-05000023 zajišťovací hák
14 GB/T818-M5x16 šroub m5x16
15 GB/T97.1-5 podložka 5
16 F4-05000020 sedadlo. zajišťovací hák
17 GB/T889.1-M5 pojistná matice m5
18 F4-05000013-2 Pokrýt. guma
19 F6-05000009 Rukojeť
20 GB/T97.1-8 podložka 8
21 F25-01010303 šroub M8x20

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se