Rozložený startér sestavy Parsun F6A přívěsný.

Sestava startéru - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-05000010 pevný drát. zarážka
2 F6-04070000 sestava startéru
3 F6-04070001 kryt. startér
4 F4-04130009 zámek
5 F4-04130010 vyrvat jaro. zarážka
6 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
7 GB/T97.1-6 podložka 6
8 GB/T5783-M6x35 šroub m6x35
9 F4-04130013 meatus. startovací lano
10 F6-04070003 absorbér. guma
11 F4-04130101 Rukojeť. startér
12 F4-04130102 Pokrýt. startovací rukojeť
13 F4-04130100 sestava startovací haole
14 F4-04130011 drát. startér
15 F4-04130014 podložka. tah
16 F4-04130005 jaro. závitnice
17 F4-04130019 brouk spuštění
18 F4-04130004 jaro. řídit
19 F4-04130003 západka. řídit
20 F4-04130007 jaro. talíř
21 F4-04130006 talíř. prell
22 F4-04130008 šroub. startér

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se