Rozložený pohled sestava motoru Parsun F6A přívěsný.

Sestava motoru - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-04000000 sestava motoru
2 F4-04010004 těsnění
3 F6-04010100 sestava klikové skříně
4 F8-05000700 sestava plynové vsuvky
5 F4-04000010 zátka s měrkou
6 F4-04000007 zátka s měrkou
7 F4-04000008 o-kroužek
8 F6-04000001 komplexní těsnění. Kliková skříň
9 F6-04010004 olejová přepážka
10 GB/T5783-M5x10 šroub m5x10
11 NTN6205C3 ložisko 6205c3
12 F6-04030000 sestava vačkového hřídele
13 F4-04000003 dutý čep Φ10x8,4x14
14 F6-04040100 Pokrýt. Kliková skříň
15 F4-04010102 tryska
16 F4-04000006 těsnění, šroub pro vypouštění oleje
17 GB/T5783-M8x14 šroub M8x14
18 GB/T97.1-6 podložka 6
19 T6-05000021 šroub m6x50
20 F15-04000005 vodní bradavka
21 F4-04060000 sestava pláště olejového těsnění
22 F2.6-04010001 olejové těsnění 20x30x7
23 F4-04060004 olejové těsnění 10.8x21x7
24 GB/T345.2-32.5X1.8 o prsten 32,5 x 1,8
25 F4-04060001 skořápka. těsnění
26 GB/T97.1-8 podložka 8
27 GB/T5783-M8x20 šroub M8x20
28 F6-04040002 vnitřní rotor. olejové čerpadlo
29 F6-04040003 vnější rotor. olejové čerpadlo
30 F6-04040004 krycí deska. olejové čerpadlo
31 GB/T818-M6x10 šroub m6x10
32 F6-04040006 filtr. olejové čerpadlo
33 F6-04040007 jaro. olejové čerpadlo
34 F6-04040005 těsnění. olejové čerpadlo
35 F6-04040008 Pokrýt. olejové čerpadlo
36 GB/T5783-M6x35 šroub m6x35
37 F6-04040009 šroub
38 F6-04000100 sestava kliky
39 F4-04000004 podložka
40 F6-04020100 tyč. spojovací
41 F4-04020103 šroub m7x35
42 F6-04020001 píst
43 F6-04020004 pojistný kroužek
44 F6-04020003 kolík. píst
45 F6-04020002 sestava pístního kroužku

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se