Rozložený pohled sestava horního krytu Parsun F6A přívěsný.

Sestava horního krytu - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-06000000 sestava horního krytu
2 F6-06000004 Pokrýt. horní kryt
3 F4-08000005 mark5 f5a
3 F8-08000008 značka 6 f6a
4 F15-12000001 levá značka. horní kryt
5 F15-12000002 pravá značka. horní kryt
6 F6-06000001 horní kryt
7 GB/T97.1-5 podložka 5
8 GB/T818-M5x14 šroub. pan hlava m5x14
9 T36-06000003 přední pothook
10 GB/T6170-M5 matice m5
11 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
12 GB/T97.1-6 podložka 6
13 F6-06000002 těsnění
14 F4-08000019 značka 19

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se