Exploded pohled na palivo Parsun F6A venku.

Palivo - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-05000006 gumový kryt
2 F4-05000200 sestava tib-in palivového potrubí
3 GB/T97.1-6 podložka 6
4 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
5 F4-04000030 klip 'b'. trubková trubka
6 F6-05000002 palivové potrubí 'e "
7 F4-05000007 palivové potrubí 'c "
8 F15-05000011 trubka. kloub 3
9 F6-05010000 ruční montáž čerpadla
10 F4-05000300 sestava palivového filtru
11 F6-04000017 palivové potrubí „c“ Φ5x Φ10x60
12 F6-04000600 trubka. kloub 3
13 F6-04000018 palivová trubka „Φ2,5xΦ7x240
14 F6-04000016 palivové potrubí „b“ .52,5xΦ7x500
15 F4-04090000 sestava palivového čerpadla
16 F4-04090009 o prsten
17 GB/T93-6 pružinová podložka 6
18 T6-03000002 trubka
19 GB/T823-M4X25 šroub. malá kuželová hlava m4x25
20 F4-04090003 Pokrýt . palivové čerpadlo
21 F4-04090004 bránice. horní
22 F4-04090100A plášť palivového čerpadla
23 F4-04090001A ventil 'b'
24 F4-04090002A ventil 'a'
25 F4-04090003A omezující blok. septum
26 GB/T819.2-M3X5 šroub m3x5
27 F4-04090100 sestava membrány
28 GB/T309-3X12 válečková jehla Φ3x12
29 F4-04090008 jaro . membrána
30 F4-04090001 sedadlo. palivové čerpadlo
31 GB/T6170-M4 matice m4
32 F4-04090007 jaro . píst
33 F4-04090006 píst

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se