Explodovaný řídící systém Parsun F6A.

Kontrolní systém - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F4-02000003 jaro. Ozubené kolo
1 F6-02000005-1 Pokrýt
2 F6-02000005 Rukojeť. řadicí páka
3 GB/T820-M5X20 šroub m5x20
4 F6-02000200 hřídel. změna
5 JISB2401-P9 o prsten
6 GB/T308-8 míč 8
8 GB/T5783-M5X25 šroub m5x25
9 GB/T97.1-5 podložka 5
10 GB/T91-1.6x12 kolík. ccotter 1,6x12
11 F4-02000006 páka. řadicí tyč
12 F6-02000002 tyč. posun
13 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
14 F4-00000005 velká podložka
15 F2.6-00000001 konektor. řadicí tyč „a“
16 F2.6-00000002 konektor. řadicí tyč "b"

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se