Explodovaný pohled na karburátor Parsun F6A.

Karburátor - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-04060000 sestava karburátoru
2 F6-04060006 šroub. nastavení vzduchu
3 F6-04060007 jaro
4 GB/T818-M3X6 šroub m3x6
5 GB/T93-3 pružinová podložka 3
6 F6-04060008 zástěra. zrychlovač
7 GB/T818-M4X8 šroub m4x8
8 F6-04060100 sestava tyče akcelerátoru
9 F6-04060002 jaro. houpačka odkaz
10 GB/T818-M3X8 šroub m3x8
11 F6-04060003 pouzdro
12 F6-04060004 podložka. nylon
13 F6-04060005 lisovací deska
14 GB/T896-4 pojistný kroužek 4
15 F6-04060013 proud. nastavení vzduchu
16 F6-04060011 šroub. směs
17 F6-04060012 jaro
18 F6-04060009 zástěra. vzduchová tlumivka
19 F6-04060010 blok. vzduchová tlumivka
20 F6-04060001 tělo. karburátor
21 F6-04060016 kolík. plovák
22 F6-04060014 jehlový ventil
23 F6-04060017 hlavní tryska
24 F6-04060018 hlavní proud
25 F6-04060015 plovák
26 F6-04060020 pečetní prsten
27 F6-04060021 šroub. vypustit
28 GB/T93-4 pružinová podložka 4
29 GB/T818-M4X12 šroub m4xi2
30 F6-04060019 tělo. olejový pohár

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se