Explodovaný pohled na horní kryt Parsun F6A z vnější strany.

Horní kryt - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F6-00000001 benzín. motor
2 F6-02000003 gumové pouzdro. výstup oleje
3 F6-02000004 lisovací deska
4 GB/T97.1-6 podložka 6
5 GB/T5783-M6X14 šroub m6x14
6 F4-00000001 dutý čepΦ9x6,5x10
7 GB/T5782-M6X40 šroub m6x40
8 F4-02040002 gumové těsnění
9 F6-02000001L vodní potrubí (l)
9 F6-02000001S vodovodní potrubí)
10 F4-02000011 těsnění. řadicí tyč
11 F4-02000012 gumová zástrčka. horní kryt
12 GB/T5782-M6X50 šroub m6x50
13 F6-02000101 horní kryt
14 F4-02000002 měděný keř. horní kryt
15 F6-02000100 sestava horního krytu
16 T5-00000001 dutý čepΦ7.5
17 T5-00000002 dutý čepΦ9.5
18 GB/T893.1-22 Criclip 22
19 T5-02010001 rozšíření
20 T5-02010000 montáž prodloužení
21 T5-02010002 pouzdro. hnací hřídel
22 F2.6-03020003L gumové pouzdro
23 T5-02000008 orientovaná deska. vodní dýmka
24 GB/T818-M5X10 šroub m5x10

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se