Rozbušená hlava válce Parsun F6A z vnější strany.

Hlava válce - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
2 GB/T97.1-6 podložka 6
3 F4-04070000 sestava krytu termostatu
4 F4-04070001 Pokrýt. termostat
5 F4-04010102 tryska
6 F4-04000011 gasxet. kryt temostatu
7 F4-04070003 anoda. kryt temostatu
8 GB/T818-M5X25 šroub m5x25
9 F15-07000031 Themostat (s60)
10 F6-04000009 drát. Vést
11 F6-04000020 trubka. zpětná voda
12 T36-04000023 svorka
13 F6-04000004 Pokrýt. hlava válce
14 F6-04000005 pečetní prsten
15 F4-04000034 šroub. hlava válce
16 F6-04050100 sestava hlavy válců
17 F4-04080102 průvodce. ventil
18 F4-04000003 dutý čep Φ10x8,4x14
19 F6-04000002 těsnění. hlava válce
20 F6-04000021 drát. Vést
21 GB/T5783-M6X12 šroub m6x12

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se