Exploded view bracket Parsun F6A ven.

Závorka - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 GB/T96-6 velká podložka 6 olejnička m6
1 T5-01010003 nylonové těsnění
2 F6-01010101 Pokrýt. otočný držák
3 GB/T97.1-6 podložka 6
4 GB/T5783-M6x35 šroub m6x35
5 F2.6-01050100 sestava uzamčené rukojeti
6 F2.6-01050002 stlačit pružinu
8 JB/T9740.1-M6 olejnička m6
9 T5-01010004 horní tlumič
10 F6-01010001 sedadlo. otočný držák
11 T5-01010100 blokovaná sestava bloku
12 F4-01000003 nylonová podložka
13 F4-01010000 sestava upínacího držáku (vpravo)
14 GB/T5782-M8x140 šroub M8x140
15 GB/T5782-M6x130 šroub m6x130
16 F8-01010001 trubka. šroub
17 T5-01010005 spodní absorbér
18 GB/T5783-M6x12 šroub m6xl2
19 F4-01000007 zápasová pružina (vpravo)
20 F4-01000006 zápasová pružina (vlevo)
21 T5-01010300 sestava zajištěného háku. náklon
22 T5-01010002 vyrvat jaro. Závorka
23 T5-01010400 montážní sestava
24 F4-01030103 plášť rukojeti
25 F8-01010105 lisovací deska
26 F8-01010103 pouzdro. Závorka
27 F4-01020000 sestava upínacího držáku (vlevo)
28 F4-01010004 upínací rukojeť. záď
29 F4-01010005 nýt. upínací rukojeť
30 F4-01010002 upínací šroub
31 F4-01010003 upínací podložka
32 GB/T6170-M6 matice m6
33 GB/T889.1-M8 pojistná matice m8
34 F4-01000002 talíř. dvě díry
35 F8-01010200 sestava tlačné tyče
36 F4-01050002 kuželová pružina

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se