Pohon s rozvinutým výhledem Parsun F6A ven.

řízení - Parsun F5A / F6A

# Část název
1 F4-01090300 sestava rukojeti řízení
1 GB/T91-1.6X12 závlačka 1,6x12
2 F4-01090302 pryž. rukojeť řízení
3 F4-01090301 rukojeť. řízení hardle
4 F4-01090303 kontrolka plynu
5 GB/T827-2x5 Rinet ll2x5
6 GB/T820-M5x25 šroub m5x25
8 F4-01090003 tření. rukojeť řízení
9 F6-01020100 páka. plyn
10 T15-01020002 pevná deska
11 GB/T818-M5X12 šroub m5x12
12 GB/T848-10 malá podložka 10
13 F4-01090007 jaro
14 F4-01090006 pouzdro
15 F6-01020001 rukojeť řízení
16 GB/T899-M6x14 závrtný šroub M6x14
17 F4-01090200 šroub. nastavení tření
18 F6-01000002 přes
19 F6-01000001 ushing. rukojeť řízení
20 F6-01000003 sestava krytu rukojeti řízení
21 F6-04000025 pouzdro
21 GB/T889.1-M6 pojistná matice m6
22 F25-05000016 svorka
23 F6-01020200 sestava lanka plynu
24 F6-04000022 fixační deska. akcelerograf
25 F6-04000024 kladka. pasivita
26 F6-04000023 kladka. řídit
28 GB/T96-6 velká podložka 6
29 GB/T5783-M6X35 šroub m6x35
30 GB/T97.1-6 podložka 6
31 GB/T5783-M6X10 šroub m6xio
32 F15-07000016 kloub. ovládání akcelerografu
33 F6-04000027 táhlo. ovládání accelbrograph
34 F6-04000028 gumová čepička

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se