Rozložený pohledový válec Parsun F60 zevnitř.

Válec - Parsun F50 / F60

# Část název
1 F15-07050004 zátka, olej
2 JASOF40435025 o kroužek, olejová zátka
3 F60-05030000 sestava krytu, hlava válce
4 F60-05030001 kryt, hlava válce
5 F40-5070042 konektor, odvzdušnění
6 F25-05010107 Čistič
7 F60-05030002 kryt, odvzdušnění
8 GB/T818-M4x10 šroub s půlkulatou hlavou m4x10
9 F60-05000003 těsnění, kryt hlavy válce
10 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
11 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
12 F25-05050021 těsnění
13 F15-07010005 zástrčka 1/4
14 F25-05050007 těsnění
15 F25-05050006 šroub
16 F25-05000003 podložka, talíř
17 F25-05000002 šroub, příruba
18 F60-05020100 sestava hlavy válců
19 DPR7EA-9 zapalovací svíčka dpr7ea-9
20 F8-05000022 šroub m6x25
21 F25-00000014 špendlík, hmoždinka
22 F60-05000100 těsnění válce

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se