Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 2 Parsun F60 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 2 - Parsun F50 / F60

# Část název
1 T40-04000203 těsnění
2 F60-02000007 vodní trubice
3 T40-02000002 vodicí pouzdro, vodní potrubí
4 T40-04000204 nylonové pouzdro, vodovodní potrubí
5 T40-04000014 obal vody
6 T40-04000013 talíř, obal na vodu
7 GB/T5782-M8x35 šroub, šestihran m8x35
8 GB/T93-8 podložka, pružina 8
9 GB/T97.1-8 podložka 8
10 F15-00000006 špendlík, hmoždinka
11 GB/T97.1-10 pračka 10
12 T40-00000008 šroub m10x1,25x40
13 GB/T5782-M8x65 šroub M8x65
14 GB/T5783-M8x25 šroub M8x25
15 T40-00000010 Anoda
16 T40-00000009 anoda a, spodní pouzdro
17 T40-04000018 rozpěrka, vrtule
18 T40-04070000-11 sestava vrtule 40-60 hp 11 "
18 T40-04070000-12 sestava vrtule 40-60 hp 12 "
18 T40-04070000-13 sestava vrtule 40-60 hp 13 "originální
18 T40-04070000-14 sestava vrtule 40-60 hp 14 "
19 T40-04000019 pouzdro, vrtule
20 T40-04000020 pouzdro b, vrtule
21 T40-04000021 matice
22 GB/T91-3.2x25 špendlík, závlačka Φ3,2x25

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se