Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 1 Parsun F60 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 1 - Parsun F50 / F60

# Část název
1 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
2 T40-04000012 deska, vodní čerpadlo
3 F60-04000401 kryt vodního čerpadla
4 T40-04000202 vnitřní plášť, vodní čerpadlo
5 F60-04000300 oběžné kolo, vodní čerpadlo
6 T40-04000205 o-kroužek
7 F25-04000007 špendlík, hmoždinka
8 F60-04000009 vnější deska
9 T40-04000010 těsnění, sedlo vodního čerpadla
10 F60-04000008 kryt, olejové těsnění
11 T40-04040001 pouzdro a, olejové těsnění
12 JASOF40424-50 o kroužek, pouzdro olejového těsnění
13 F25-04010003 olejové těsnění, hnací hřídel
14 T40-04000008 velká podložka
15 F60-04010000 sestava hnacího hřídele
16 F25-04000015 půlkruhový klíč
17 T40-04000027 ložisko
18 T40-04000003 podložka
18 T40-04000003-1 podložka (t: 0,10 mm)
18 T40-04000003-2 podložka (t: 0,12 mm)
18 T40-04000003-3 podložka (t: 0,15 mm)
18 T40-04000003-4 podložka (t: 0,18 mm)
18 T40-04000003-5 podložka (t: 0,30 mm)
18 T40-04000003-6 podložka (t: 0,40 mm)
18 T40-04000003-7 podložka (t: 0,50 mm)
19 T40-04000002 pouzdro, nylon
20 T40-04000026 ložisko
21 T85-04000011 olejové těsnění, vačkový hřídel 9x19x5
22 F60-04000101 kryt, řadicí vačka
23 JASOF40431-035 o-kroužek
24 JASOF40419-007 šroub o-kroužku
25 GB/T896-8 pojistný kroužek 8
26 F60-04000004 řadicí vačka
27 F4-03000023 zástrčka, převodovka
28 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
29 GB/T889.1-M5 matice, zajišťovací M5
30 T40-04000023 přívod vody b
31 F25-04000031 zátka, odtok
32 F60-04000001 spodní kryt
33 T40-04000006 matice, pinlon
34 F60-04000002 pastorek
35 T40-04000022 přívod vody a
36 GB/T820-M5x30 šroub s půlkulatou hlavou m5x30
37 F60-04000003 řadicí vačka
38 T40-04000004 podložka
38 T40-04000004-1 podložka (t: 0,10 mm)
38 T40-04000004-2 podložka (t: 0,12 mm)
38 T40-04000004-3 podložka (t: 0,15 mm)
38 T40-04000004-4 podložka (t: 0,18 mm)
38 T40-04000004-5 podložka (t: 0,30 mm)
38 T40-04000004-6 podložka (t: 0,40 mm)
38 T40-04000004-7 podložka (t: 0,50 mm)
39 KOYOHl-CAP332/32 válečkové ložisko 332/32
40 F60-04000600 sestava předního kola
41 F60-04020005 píst, řazení
42 T36-03000403 rozpěrka, spojka
43 F60-04020002 pružina, spojka
44 F60-04020003 spojka
45 T40-04050004 čep, spojka
46 T40-04050005 prstencová pružina, spojka
47 F60-04020001 kloubový hřídel
48 F60-04020000 sestava kloubového hřídele
49 T40-04050007 podložka, zpátečka
50 F60-04000500 zpátečka
51 T40-04060005 podložka
51 T40-04060005-1 podložka (t = 0,10 mm)
51 T40-04060005-2 podložka (t: 0,12 mm)
51 T40-04060005-3 podložka (t: 0,15 mm)
51 T40-04060005-4 podložka (t: 0,18 mm)
51 T40-04060005-5 podložka (t: 0,30 mm)
51 T40-04060005-6 podložka (t: 0,40 mm)
51 T40-04060005-7 podložka (t: 0,50 mm)
52 T40-04000025 ložisko
53 F60-04030000 sestava krytu, spodní kryt
54 T40-04060002 o-kroužek a, kryt
55 T40-04060003 o-kroužek b, kryt
56 T40-04060001 kryt, spodní kryt
57 T40-04000028 ložisko
58 GB/T97.1-8 podložka 8
59 GB/T5783-M8x25 šroub M8x25
60 F60-04000000 spodní sestava skříně

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se