Explodovaný pohled na spodní kryt Parsun F60 na vnější straně.

Spodní kryt - Parsun F50 / F60

# Část název
1 F60-03000001 spodní kryt
2 F60-03000006FW gumová zátka
3 F4-05000200 spojovací sestava palivové trubky
4 GB/T6170-M16 matice m6
5 F60-03000005FW přepážka, guma
6 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
7 GB/T5783-M16x25 šroub m6x25
8 F60-03000003 krycí deska, spodní kryt
9 GB/T5783-M6x20 šestihranný šroub M6x20
10 F25-03000023W držák, jam
11 GB/T845-ST5.5x19 šroub s půlkulatou hlavou st5,5x19
12 F25-03000100W sestava zaseknutí
13 F25-03000101W džem
14 F25-03000102W keř, gumový džem
15 F25-03000103W vázání, džem
16 F25-03000104W ořech, džem
17 GB/T5783-M6x14 šroub m6x14
18 F60-03000300 sestava pevného držáku, kabel
19 F60-03000301 pevný držák, kabel
20 F20-03000202W svorka
21 GB/T879.2-3x12 kolík x3x12
22 GB/T5783-M6x30 šroub se šestihrannou hlavou M6x30
23 F60-03000008 plášť, vlna
24 GB/T823-M6x12 šroub m6x12
25 F40-03000300EI sestava pilotní lampy
26 F20-03000101 těsnění, pilotní lampa
27 GB/T93-6 podložka, pružina 6
28 F25-00000004 velká podložka 6
29 F25-03000006 tlumič
30 F25-03000007 pouzdro, tlumiče
31 F25-03000019 sestava držáku, napínací pružina
32 F15-05000026 pružina, napětí
33 GB/T5783-M6x12 šroub, šestihran m6x12
34 F25-03020000 uzamykací sestava, horní kryt
35 F15-05000036 pouzdro b
36 F15-05000022 pouzdro a
37 F15-05000023 podložka, vlna
38 F60-03000100 zajišťovací rukojeť, horní kapota
39 F15-05000009 vsuvka, plast
40 F40-03000600W sestava spínače, naklonění
41 F40-03000008 bunda, sklopný spínač
42 T85-03000004 bunda, baterie
43 F25-03000022W bunda, vodní dýmka
44 F25-03000002 těsnění, spodní kryt
45 F60-00000014 kryt, horní kryt
46 GB/T818-M6x25 šroub s půlkulatou hlavou m6x25
47 F60-03000005BW přepážka, guma
48 F60-03000006BW gumová zátka

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se