Sestava hydraulického náklonu v rozloženém stavu 2 přívěsný motor Parsun F60.

Sestava hydraulického naklápění 2 - Parsun F50 / F60

# Část název
1 F60-06000000 hydraulické naklápění
2 F60-06010000 sestava pístu
3 F60-06010100 hřídel sestavy pístu
4 F60-06010003 olejové těsnění 17x25x5
5 F60-06010002 matice
6 GB/T3452.1-16.8x2.65 o kroužek 16,8x2,65
7 JISFG46 o kroužek 45,5x2
8 F60-06010200 sestava krytu
9 F60-06010201 Pokrýt
10 GB/T70.1-M1.6x8 šroub m1.6x8 (černý)
11 F60-06010204 míč 3/16
12 GB/T876-3x3 dutý nýt 3x3
13 F60-06010203 jaro
14 T85-06010403 důkladná podložka
15 JISB2407-P40T2 pojistný kroužek p40t2
16 JISB2401-P40 o kroužek 39,7x3,5
17 T40-10000001 míč 1/8 "
18 F60-06010004 Iston
19 F60-06010006 míč 3/32
20 F60-06010007 paprsková ocelová koule
21 F60-06010008 jaro
22 F60-06010009 váleček 2x6,8
23 F60-06010010 podložka
24 GB/T70.1-M10x1.25x40 šroub 10x1,25x40 (černý)
25 JISB2401-P24 o kroužek 23.7x3.5
26 JISB2407-P24T2 pojistný kroužek p24t2
27 F60-06000200 sestava volného pístu
28 F60-06000201 volný píst
29 F60-06000102 snap-roll prsten
30 F60-06000101 pístová olejová krabice
31 F60-06000011 prsten, karabina
32 F60-06000002 dno, olejová skříňka
33 F60-06000003 jaro
34 F60-06000004 podložka
35 GB/T893.1-32 pojistný kroužek 32
36 F60-06000001 bydlení
37 T85-06010009 šroub
38 GB/T3452.1-9x2.2 o-kroužek 9x2,2
39 T85-06010002 blok, válec l / 16 "
40 F60-06030000 montáž motoru
41 GB/T70.1-M5x20 šroub m5x20 (černý)
42 JASOF40431-065 o kroužek 64x3.1
43 F60-06000008 pátý b
44 F60-06000009 podložka, pátý b
45 F60-06000007 o-kroužek 7,6x1,4
46 F60-06000006 pátý a
47 T85-06020015 o-kroužek 17,5x2,65
48 60-06000005 tělo, manuální ventil
49 GB/T893.1-20 kroužek, pojistný pojistný kroužek 20
50 F60-06000010 motorové spojení
51 F60-06020000 montáž motoru
52 GB/T70.1-M5x45 šroub m5x45 (černý)
53 GB/T70.1-M5x30 šroub m5x30 (černý)
54 GB/T70.1-M3x25 šroub m3x25 (černý)
55 F60-06020015 ventilová deska
56 F60-06020014 jaro
57 F60-06020009 šroub, zámek ventilu
58 F60-06020008 jaro
59 F60-06020006 tělo, pojistný ventil
60 F60-06020007 o-kroužek 4,5 x 1,5
61 F60-06020001 tělo zubového čerpadla
62 GB308-3 míč 3
63 F60-06020100 píst, sestava člunku a
64 GB/T896-3 kroužek, pojistný kroužek j (blaci)
65 F60-06020102 podložka
66 F60-06020101 píst, člun a
67 F60-06020103 o-kroužek 8,6x 61,5
68 F60-06020004 jaro
69 F60-06020200 píst, sestava člunku b
70 F60-06020201 píst, člun b
71 F60-06020005 válec 4x25,8
72 F60-06020002 zařízení a
73 F60-06020003 zařízení b
74 T85-06010205 čep, podpěra ventilu
75 T85-06010204 těsnění, ventil
76 GB308-4 míč 4
77 F60-06020013 sedlo, pojistný ventil
78 F60-06020012 o-kroužek 5,5x1,5
79 F60-06020010 kryt zubového čerpadla
80 F60-06020011 sedlo, jednostranný ventil
81 F60-06020017 tělo, jednostranný ventil
82 F60-06020018 o-kroužek 7,5x 1,5
83 F60-06020019 jaro
84 F60-06020020 talíř
85 F60-06020021 sedadlo, talíř
86 GB/T70.1-M3x5 šroub m3x5 (černý)

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se