Palubní systém Parsun F60 s rozloženým výhledem.

Palivový systém - Parsun F50 / F60

# Část název
1 GB/T5783-M16x14 šroub m6x14
2 GB/T93-6 podložka, pružina 6
3 GB/T6170-M18 matice m8
4 F40-05000036 držák, filtrační nádoba
5 T85-05000300 sestava nádobky filtru
6 F15-07080001 Element, filtr
7 T85-05000302 F10ater
8 GB/T3452.1-32.5x1.8 podložka, miskový filtr Φ32,5x1,8
9 T85-05000301 šálek, filtr
10 F4-04000030 pružina, palivové potrubí''b ''
11 F60-03000012 palivové potrubí a 5x10x650 (epa)
12 F60-05000051EI palivové potrubí (EPA)
13 S7133-13.3 jediné upínací svorky
14 F60-05000006 palivové potrubí b 6x12,5x730 (epa)
15 GB/T3452.1-25x3.0 o-kroužek 25x3.0
16 GB/T5783-M16x30 šroub m6x30
17 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
18 F40-05050000 sestava palivového čerpadla
19 F25-05130004 píst
20 F25-05130003 pružina, píst
21 F25-05130001 sedadlo, palivové čerpadlo
22 GB/T6170-M15 matice m5
23 F25-05130002 pružina, diap hragm
24 F25-05130008 válečková jehla 4x16. 5
25 F25-05130100 sestava diap hragm
26 F4-04090011 šroub, ventil
27 F4-04090005 talíř
28 F40-05050200 sestava pláště palivového čerpadla
29 F25-05130005 membrána, horní
30 F25-05130006 těsnění, palivové čerpadlo
31 F25-05130007 kryt, palivové čerpadlo
32 GB/T818-M5x40 šroub m5x40

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se