Explodovaný řídící systém Parsun F60.

Kontrolní systém - Parsun F50 / F60

# Část název
1 F25-07000005W spojovací, ovládací kabel
2 F15-00000012 pružina, svorka
3 F60-05000012 pohon řemenice
4 F60-05000014-2 šroub b, hnací řemenice
5 F15-00000009 vlna podložka
6 F60-05000015 podložka, hnací řemenice
7 F60-05000013 torzní pružina
8 JB/T96-6 velká podložka 6
9 T15-04040005 spojení
10 GB/T6170-M5 matice m5
11 F60-05000020 tyč, plyn
12 F15-07130314W připoj se, udus se
13 F60-05000018 kladka
14 F60-05000017 hnaná řemenice, plyn
15 F60-05000014-1 zašroubujte, hnací řemenici
16 T85-00010010 kladka, akcelerograf
17 F60-00000008 držák, akcelerograf
18 GB/T5783-M6x20 šestihranný šroub M6x20
19 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
20 T85-00010008 podložka, nylon
21 F60-00000300 montáž tyče akcelerografu
22 F60-00000006 kolébkový spínač, palcový spínač
23 GB/T5783-M5x14 šroub m5x14
24 GB/T97.1-5 podložka 5
25 GB/T848-10 malá podložka 10
26 F60-00000205 pouzdro, řadicí tyč
27 F60-00000204 držák, řadicí tyč
28 T20-03000006 píst, řadicí vačka
29 T60-00010003 pružinový píst
30 F60-00000009 pružinový píst
31 GB/T91-02x16 kolík 2x16
32 F60-00000200 ojnice, řazení
33 T20-06000037W palcový spínač
34 F60-00000007 držák, palcový spínač

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se