Explodovaný pohled na horní kryt Parsun F60 zevnitř.

Horní kryt - Parsun F50 / F60

# Část název
1 F60-02010002 olejové těsnění 18x32x9
2 F25-00000014 špendlík, hmoždinka
3 F15-04000005 vodní trysku
4 F60-02010001 sedlo, sběrné výfukové potrubí
5 T85-00000012 šroub m10x1,25x45
6 GB/T97.1-10 pračka 10
7 F60-02000013 gast, výfukové potrubí
8 F60-02010007 vodicí trubka výfuku
9 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
10 GB/T5782-M16x65 matice m6x65
11 F60-02010012 těsnění, výfukové potrubí
12 F60-02010008 těsnění, výfuková deska
13 F25-04000007 špendlík, hmoždinka
14 F60-02010009 výfuková deska
15 GB/T5783-M16x25 matice m6x25
16 F60-02010010 spodní těsnění, výfuková deska
17 F60-02010011 sběrné výfukové potrubí
18 F60-02000008 těsnění, sběrné výfukové potrubí
19 F15-00000006 špendlík, hmoždinka
20 F60-02000001 horní kryt
21 F40-00000002 gumová zátka, horní kryt
22 T36-02000006 gumové pouzdro
23 F60-02000003 pouzdro, hnací hřídel
24 GB/T893.1-36 pojistný kroužek 36

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se