Explodovaný výhledový prvek Parsun F60 zevnitř.

Závorka - Parsun F50 / F60

# Část název
1 F60-02000011 dlouhý šroub
2 F60-02000010 deska, absorbér
3 F60-02020000 sestava tlumiče, dvojitý otvor
4 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
5 GB/T97.1-8 podložka 8
6 F60-01020000 držák, montáž
7 T85-01020008 šroub m10x1,25x28
8 GB/T889.1-M18x1.25 pojistná matice m8x1,25
9 GB/T97.1-10 pračka 10
10 GB/T889.2-M110x1.25 pojistná matice m110x1,25
11 F60-01010104 nosná sestava b
12 T85-01010203 pouzdro, nylon
13 F60-01010002 držák, svorka (vpravo)
14 T85-01010003 drát, olovo a
15 GB/T818-M6x10 šroub s půlkulatou hlavou M6x10
16 F15-01010007 matice, samosvorná
17 F25-01010011 matice, plast
18 F60-01010004 pouzdro, nylon
19 JB/T7940.1-M6 bradavka, mastnota
20 T85-01010210 víčko, maznice
21 GB/T879.2-3x16 špendlík, pružina
22 T85-01010206 sestava lišty, podpěrný držák
23 F60-01010103 pouzdro, nylon
24 T85-01010207 jaro
25 T85-01010208 talíř
26 GB/T5783-M6x10 šroub6x10
27 F60-01010101 Závorka
28 T85-01020002 podložka
29 T85-01020003 keř
30 T85-01020004 o-kroužek
31 T85-01020005 keř
32 F60-01010102 nosná sestava a
33 GB/T5783-M6x20 šestihranný šroub M6x20
34 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
35 F60-01010200A zvedněte sestavu snímače
36 F60-01010001 držák, svorka (vpravo)
37 F60-01010003A dvousečná trubka
38 T85-01020006 keř
39 F60-00000005 kryt, tlumič
40 F60-00000004 kryt, matice
41 F60-00000001 šroub, absorbér
42 T85-00000002 podložka a
43 T36-02020003 podložka, guma
44 F60-00000003 talíř
45 F60-00000100 sestava absorbéru (vlevo, vpravo)
46 F60-00000002 whaser, guma
47 T85-00000020 Wahser
48 F60-01000001 blok absorbéru
49 GB/T6170-M12x1.25
50 F60-02000002 pevné vodiče, uzemnění
51 T85-01020010 pojistný kroužek

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se