Externalizovaný systém řízení Parsun F40 z vnější strany.

Systém řízení - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-01030101 sestava lanka plynu
2 F40-00000006 pojistná matice m10x1,25
3 GB/T6170-M10x1.25 matice m10x1,25
4 F15-01000013 orientační deska, rukojeť
5 F15-01000011 pouzdro, rukojeť (nízká)
6 GB/T5782-M6x45 šroub m6x45
7 GB/T97.1-6 podložka 6
8 T40-00000006 blok, rukojeť
9 T40-00000005 vlna podložka
10 T40-00000004 podložka, rukojeť
11 T40-00000002 rukojeť, řadicí páka
12 F40-00000001 ojnice, řazení
13 F15-00000012 Klip
14 T40-00000003 přírubová trubka
15 T40-01020001 bunda, úchyt na rukojeť
16 F25-01030001 držák, rukojeť
17 GB/T97.1-10 pračka 10
18 GB/T6170-M6 matice m6
19 F15-01000012 nylonová podložka, pouzdro
20 F15-01000008 podložka, pouzdro
21 F15-01000009 vlnová podložka, pouzdro
22 F15-01000007 pouzdro, rukojeť (vysoká)
23 F15-01030003 šroub, dvojitá hlava
24 F15-01030001 rukojeť, řízení
25 GB/T91-1.6x12 závlačka ¢ 1,6x12
26 F15-01030200 šroub, nastavení tření
27 F4-01090006 keř
28 F4-01090007 pružina, kompreslon
29 GB/T818-10 malá podložka 10
30 F4-01090300 sestava rukojeti řízení
31 F40-01020003EI sestava spínače zastavení motoru
31 T15-01020003 sestava spínače zastavení motoru
32 F4-01090401 zarážka, zavěšení lana
33 GB/T820-M5x25 šroub s půlkulatou hlavou m5x25
34 F4-01090003 tření
35 F4-01090004 nylonová podložka
36 F15-01030100 sestava páky škrticí klapky
37 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
38 F15-01030005 deska, páka škrticí klapky

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se