Explodovaný pohled startér Parsun F40 mimo.

Startér - Parsun F30 / F40

# Část název
1 GB/T5783-M5x12 šroub m5x12
2 GB/T96-5 velká podložka 5
3 F40-05080200 kabelová sestava, svodič
4 F25-05160002 pružinová svorka
5 F40-05080000 sestava startéru
6 F25-05160012 gumová bunda
7 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
8 GB/T97.1-6 podložka 6
9 F4-04130102 kryt, rukojeť
10 F25-05160019 startovní čára
11 F25-05160500 startovací rukojeť
12 F25-05160021 tlumič, rukojeť
13 F40-05080001 těsnění, pěnivá guma
14 F40-05080100 sestava skříně startéru
15 T40-05110002 řetězové kolo, startér
16 T40-05110003 pouzdro, řetězové kolo
17 GB/T96-6 velká podložka 6
18 GB/T93-6 pružná podložka
19 GB/T5783-M6x30 šroub m6x30
20 F25-05160014 sedadlo, spirální pružina
21 F25-05160015 spirální pružina
22 F25-05160001 brzda
23 F25-05160005 pružina, západka
24 F25-05160003 zkroucená pružina, brzda
25 F25-05160004 západka, brzda
26 F25-05160006 pevná deska, brzda
27 GB/T848-5 malá podložka 5
28 GB/T5783-M5x30 šroub m5x30
29 F25-05160300 sestava kola, nastartujte
30 F25-05160304 pružina na zápěstí, západka
31 F25-05160305 západka, nastartuj
32 GB/T896-6 pojistný kroužek 6
33 F25-05160016 pružina, talíř
34 F25-05160017 talíř, nastartujte
35 F25-05160018 šroub, deska
36 GB/T5783-M6x12 šroub m6x12
37 F40-05000035 pevná deska, pevný drát
38 F15-00000012 pružinová svorka ¢ 1.8
39 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se