Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 2 Parsun F40 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 2 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F25-02000019 nylonová podložka, vodovodní potrubí
2 F40-02000005L vodní potrubí (l)
2 F40-02000005S vodovodní potrubí)
3 T40-02010005 těsnění, vodní potrubí
4 T40-02000002 vodicí pouzdro, vodní potrubí
5 T40-04000204 nylonové pouzdro, vodovodní potrubí
6 T40-04000203 těsnění
7 T40-04000014 obal vody
8 T40-04000013 talíř, obal na vodu
9 GB/T5783-M8x35 šroub M8x35
10 GB/T93-8 pružinová podložka 8
11 GB/T97.1-8 podložka 8
12 F15-00000006 hmoždinka φ6x12
13 GB/T97.1-10 pračka 10
14 T40-00000008 šroub m10x1,25x40
15 GB/T5783-M8x65 šroub M8x65
16 GB/T5783-M8x25 šroub M8x25
17 T40-00000010 Anoda
18 T40-00000009 anoda a, spodní pouzdro
19 T40-04000018 rozpěrka, vrtule
20 T40-04070000-11 sestava vrtule 40-60 hp 11 "
20 T40-04070000-12 sestava vrtule 40-60 hp 12 "
20 T40-04070000-13 sestava vrtule 40-60 hp 13 "originální
20 T40-04070000-14 sestava vrtule 40-60 hp 14 "
21 T40-04000019 pouzdro, vrtule
22 T40-04000020 pouzdro b, vrtule
23 T40-04000021 matice
24 GB/T91-3.2x25 závlačka φ3. 2x25

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se