Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 1 Parsun F40 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 1 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-04000000L sestava spodního krytu (l)
1 F40-04000000S sestavy spodního krytu
2 T40-04000001 spodní kryt
3 T40-04000006 matice, pinlon
4 T40-04000005 Pinlon
5 GB/T820-M5x30 šroub m5x30
6 T40-04000022 přívod vody a
7 T40-04000004-1 podložka (t: 0,10 mm)
7 T40-04000004-2 podložka (t: 0,12 mm)
7 T40-04000004-3 podložka (t: 0,15 mm)
7 T40-04000004-4 podložka (t: 0,18 mm)
7 T40-04000004-5 podložka (t: 0,30 mm)
7 T40-04000004-6 podložka (t: 0,40 mm)
7 T40-04000004-7 podložka (t: 0,50 mm)
8 KOYOHI-CAP322/32 valivé ložisko
9 T40-04020000 sestava předního kola
10 T40-04050000 sestava kloubového hřídele
11 T40-04050006 píst, posun
12 T40-04050002 pružina, spojka
13 T40-04050003 psí spojka
14 T40-04050004 čep, spojka
15 T40-04050005 prstencová pružina, spojka
16 T40-04050001 hřídel, vrtule
17 T40-04050007 podložka, zpátečka
18 T40-04060006 rychlostní stupeň, zpátečka
19 T40-04060005-2 podložka (t: 0,12 mm)
19 T40-04060005-3 podložka (t: 0,15 mm)
19 T40-04060005-4 podložka (t: 0,18 mm)
19 T40-04060005-5 podložka (t: 0,30 mm)
19 T40-04060005-6 podložka (t: 0,40 mm)
19 T40-04060005-7 podložka (t: 0,50 mm)
19 T40-04060005-l podložka (t: 0,10 mm)
20 T40-04060000 sestava krytu, spodní kryt
21 KOYO6007C4 ložisko 6007
22 T40-04060002 o-kroužek a, kryt
23 T40-04060003 o-kroužek b, kryt
24 T40-04060001 kryt, spodní kryt
25 NTNHK2220JS ložisko 2220
26 F25-04010003 těsnění
27 GB/T5783-M8x25 šroub M8x25
28 GB/T97.1-8 podložka 8
29 T40-04000008 velká podložka
30 T40-04040000 opláštění sestavy, olejové těsnění
31 JASOF40424-050 o-kroužek, pouzdro a
32 T40-04040001 pouzdro a, olejové těsnění
33 T40-04000009 kryt, olejové těsnění
34 T40-04000010 těsnění, sedlo vodního čerpadla
35 T40-04000011 vnější deska
36 F25-04000007 kolík ¢ 4x10
37 T40-04000205 o-kroužek
38 F25-04040000 sestava oběžného kola, vodní čerpadlo
39 T40-04000202 vnitřní plášť, vodní čerpadlo
40 T40-04000201 skříň vodního čerpadla
41 T40-04000012 deska, vodní čerpadlo
42 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
43 F40-04010000L sestava hnacího hřídele
43 F40-04010000S sestava hnacího hřídele
44 F25-04000015 klíč na dřevo
45 32005JRK0Y0 ložisko 32005
46 T40-04000003-1 podložka (t: 0,10 mm)
46 T40-04000003-2 podložka (t: 0,12 mm)
46 T40-04000003-3 podložka (t: 0,15 mm)
46 T40-04000003-4 podložka (t: 0,18 mm)
46 T40-04000003-5 podložka (t: 0,30 mm)
46 T40-04000003-6 podložka (t: 0,40 mm)
46 T40-04000003-7 podložka (t: 0,50 mm)
47 T40-04000002 pouzdro, nylon
48 NSKB-1416 ostnaté ložisko
49 F15-05000035 matice sloupku
50 GB/T6172.1-M6 matice m6
51 F15-06020004 o-kroužek 14x4,2
51 T40-04000023 přívod vody b
52 T40-04000007 krycí deska, vačkový hřídel
53 JASOF40431-035 o-kroužek
54 GB/T97.1-6 podložka 6
55 F40-04020000 sestava vačky, řadicí tyč
56 GB/T889.1-M5 matice m5
58 F4-03000023 zátka, olejová hadice
59 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
60 F25-04000031 zátka, uvolnění oleje

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se