Rozložený pohled sestava karburátoru Parsun F40 přívěsný.

Sestava karburátoru - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-05060000 sestava karburátoru
2 F40-05061000 karburátor a
3 GB/T818-M4x8 šroub m4x8
4 GB/T93-4 pružinová podložka 4
5 F40-05061402 enrching ventilová deska
6 F40-05061400 sestava obtokového ventilu
7 F40-05061401 O-kroužek obtokového ventilu
8 GB/T818-M4x10 šroub m4x10
9 GB/T9 3-4 pružinová podložka 4
10 F40-05061001 talíř
11 F40-05061002 deska hermetická mat
12 F40-05061019 pružina, nastavení vzduchu
13 F40-05061020 šroub, vzduchový O-kroužek
14 F40-05061021 šroub, nastavení vzduchu
15 F40-05061006 pružina, otočný článek
16 F40-05061005 trubice krytu ventilu
17 F40-05061004 enrching finger finger
18 F40-05061003 enrching ventilová pružina
19 F40-05061007 akcelerátor zástěry
20 GB/T93-3 pružinová podložka 3
21 GB/T818-M3x6 šroub m3x6
22 F40-05061200 sestava tyče akcelerátoru
23 F40-05061203 šroubová pružina, plyn
24 GB/T818-M4X10 šroub m4x10
25 F40-05060003 ojnice, akcelerátor
26 F40-05060004 nylonová podložka
27 GB/T97.1-4 podložka 4
28 GB/T91-1. 2x10 špendlík, závlačka 1,2x10
29 F40-05061100 tělo karburátoru
30 F40-05061008 oscilační tyč podložky
31 GB/T896-6 pojistný kroužek 6
32 F40-05061015 hlavní tryska
33 F40-05061016 hlavní proud
34 F40-05061017 nečinný proud
35 F40-05061018 gumová čepička
36 F40-05061011 jehlový ventil
37 F40-05061012 pružina, jehlový ventil
38 F40-05061013 plovák
39 F40-05061014 kolík, plovák
40 GB/T818-M4x8 šroub m4x8
41 F40-05061014 těsnění, olejový pohár
42 GB/T818-M2X3 šroub m2x3
43 F40-05061009 vyhazovací ventil ejektor rob
44 F40-05061010 enrching ventil moreen
45 F40-05061303 otvírací píst ventilu
46 F40-05061304 enrching ventilová pružina
47 F40-05061306 těsnění, vypouštěcí šroub
48 F40-05061305 vypouštěcí šroub
49 F40-05061300 olejový pohár
50 GB/T93-4 pružinová podložka 4
51 GB/T818-M4X14 šroub m4x14
52 GB/T3452.1-34. 4X1. 8 o-kroužek 34. 4x1.8
53 F40-05060001 opěrka karburátoru
54 F40-05060014 palivová hadice b
55 F40-05062000 karburátor b
56 F40-05060013 palivová hadice a
57 F40-05063200 sestava tyče akcelerátoru c
58 F40-05063000 karburátor c
59 GB/T97.1-6 podložka 6
60 GB/T5782-M6X90 šroub m6x90
61 F40-05060002 sací hrdlo karburátoru
62 F40-05060007 sací olejová hadice
63 F40-05060011 sací kloub a
64 F40-05060012 sací kloub b
65 F40-05060008 sací olejová hadice a
66 F40-05060009 sací olejová hadice b
67 F40-05060006 palivové potrubí b
68 F40-05060005 palivové potrubí a
69 F40-05060010 plastová spona

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se