Rozložený pohled sestava hlavy válce Parsun F40 přívěsný.

Sestava hlavy válců - Parsun F30 / F40

# Část název
0 F40-05040000EI sestava hlavy válců
0 F40-05040100EI sestava hlavy válců
1 F40-05040000 sestava hlavy válců
2 F25-05050021 olejové těsnění, vačkový hřídel
3 F25-05050007 podložka, omezující šroub
4 F25-05050006 omezovací šroub, vačkový hřídel
5 GB/T5783-M6x10 šroub m6x10
6 F25-05050002 ventil, výfuk
7 F25-05050001 ventil, sání
8 F15-07010005 zátka 1/4 "
9 F40-05040100 sestava hlavy válců
10 F15-07040104 vedení, ventil
11 F40-05040200 sestava vačkového hřídele
12 F40-05040407 těsnění, olejové čerpadlo
13 F40-05040400 sestava olejového čerpadla
14 GB/T97.1-6 podložka 6
15 GB/T5782-M6x40 šroub m6x40
16 F25-05050003 podložka, pružina ventilu
17 PS2700.04.03 těsnění, dřík ventilu
18 F25-05050005 pružina, ventil
19 F15-07040006 držák, ventilová pružina
20 F15-07040007 závlačka, ventilová pružina
21 F25-05050300 rocker montáž
22 F25-05050301 Rocker
23 F15-07040303 šroub, nastavení ventilu
24 F15-07040304 pojistná matice
25 F40-05040001 hřídel, vahadlo
26 F40-05040002 nosná deska, pružinová deska
27 F40-05040004 pružinová deska a, kolébka
28 F25-05050012 pružinová deska b, vahadlo
29 F25-05050019 šroub s přírubou, vahadlový hřídel
30 F40-05040003 pevná deska 8, vahadlo
31 F25-05050011 pružinová deska, rocuir
32 F25-05050009 pevná deska a, vahadlový hřídel

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se