Rozložený pohled na sestavu vyvažování a naklápění Parsun F40 vně.

Sestava elektrického obložení a náklonu - Parsun F30 / F40

# Část název
1 T40-10000000 hydraulické naklápění
2 T40-10010000 umístění sestavy válce
3 T40-10030000 umístění sestavy pístu válce
4 T40-10030202 olejové těsnění 15x23x5
5 T40-10030200 matice pístu
6 JISB2407P15T2 pojistný kroužek p15t2
7 JISB2401P15 o-kroužek .814,8xΦ2,4
8 JASOF40424-045 o-kroužek Φ44,7xΦ2,4
9 T40-10030100 hřídel, sklopná sestava
10 T40-10030301 píst
11 GB/T879.4-1.5x12 kolík Φ1,5x12
12 T85-06020202 míč 4
13 T85-06020005 sedlo, pružina
14 T40-10030001 jaro
15 T40-10030002 podložka
16 T40-10030003 podložka
17 GB/T10.2-M10x1.25x40 šroub m10x1,25x40
18 JISB2401P39 o-kroužek 38. 7x3. 5
19 JISB2407P39T2 prsten, zálohujte p39t2
20 T40-10010100 volný montážní celek pístu
21 T40-10010101 volný píst
22 T40-10010102 jaro
23 T40-10010104 těsnění
24 T40-10010103 pouzdro, šroub
25 T40-10010105 pouzdro, píst
26 GB/T70.2-M4x35 šroub m4x35
27 F15-07010004 blok, válec 1/8 "
28 T40-10000002 polohový válec
29 JISFG11.2 o-kroužek φ10,7xφ1,5
30 T40-10000001 míč 1/8 "
31 T85-06020014 pružina, píst
32 T85-06010201 Filtr
33 JISFG6 o-kroužek φ5,5x1,5
34 T40-10020500 sklopný motor
35 GB/T70.1-M6x20 šroub m6x20
36 GB/T3452.H48x2 o-kroužek 48x2
37 T40-10020004 jaro
38 T40-10020003 odkaz, motor
39 GB/T70.1-M4x25 šroub m4x25
40 T85-06010705 váleček φ4x21.8g2-2-4
41 T40-10020400 sestava zubového čerpadla
42 JISFG5 o-kroužek φ4,5xφ1,5
43 T40-10020002 jaro
44 T85-06010205 kolík, valvula suporte
45 T85-06010207 těsnění, hlavní ventil
46 T40-10020005 filtr, čerpadlo
47 JISFG4 o-kroužek φ3,5x1,5
48 T40-10020001 bydlení
49 T40-10020301 pin, podpora ventilu
50 JISB2401PJ o-kroužek 2. 8x1,9
51 JISB2401P8 o-kroužek 7. 8x1,9
51 T40-10020305 šroub, zámek ventilu
52 JISB2401P9 o-kroužek 8. 8x1,9
53 T40-10020302 sedlo, pojistný ventil
54 T40-10020303 sedlo, pružina
55 T40-10020304 jaro, úleva nahoru
56 JISB2401PI! o-kroužek 10. 8x2,4
58 T85-06010503 podsestava ventilu
59 JISB2401P12.5 o-kroužek 12x1,5
60 JISFG12 o-kroužek φ11,5x1,5
61 T85-06010501 píst, člun
62 T85-06010009 šroub
63 T85-06010601 podložka, těsnění
64 T40-10020201 sedlo, pružina
65 T40-10020202 jaro
66 JISFG10 o-kroužek 9. 5x1,5
67 T85-06010606 šroub, ruční uvolnění
68 GB/T3452.1-17.5x2.65 o-kroužek 17,5x2,65
69 GB/1893.1-20 kroužek, pojistný pojistný kroužek 20
70 GB/T70.1-M6x75 šroub m6x75
71 T85-06010002 blok, válec 1/16 "

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se