Pohonný systém s výhledem do výbuchu 2 Parsun F40 vnější.

Sací systém 2 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
2 GB/T97.1-6 podložka 6
3 F40-05090600EI snímače, vstupní teploty
4 F40-05090601EI o-kroužek, teplotní čidlo
5 F40-05090503EI krokový motor
6 F40-05090503-1EI o-kroužek, krokový motor
7 F40-05090501EI ovládání volnoběhu
8 F40-05090602EI O-kroužek, ovládání volnoběhu
9 GB/T818-M4x10 šroub m4x10
10 GB/T97.1-4 podložka 4
11 GB/T818-M5x14 šroub m5x14
12 GB/T93-5 pružinová podložka 5
13 GB/T97.1-5 podložka 5
14 F40-05000026EI potrubí volnoběhu
15 F40-05090803EI těsnění, tlumič hluku
16 F40-05090800EI sestava tlumiče sání
17 F40-05000039EI otočná tyč, ovladač škrticí klapky
18 F15-07130314W připoj se, udus se
19 F40-05000900EI sestava táhla, akcelerátor
20 F40-05000901EI táhlo, akcelerátor
21 GB/T6170-M5 matice m5
22 T20-06050302 připojit b, spojovací tyč
23 F40-05000016EI pouzdro, akcelerograf
24 F40-05090403EI těsnění, škrticí ventil
25 F40-05090400EI sestava škrticí klapky
26 GB/T818-M5x20 šroub m5x20
27 HT4.0x300 svorka 4,0 x 300
28 F40-05090408EI gumová obuv, škrticí ventil
29 F40-05000064EI potrubí, škrticí ventil
30 GB/T5783-M6x14 šroub m6x14
31 F40-05000050EI vzduchové potrubí a
32 F40-05000048EI vzduchové potrubí

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se