Systém s odsávaným výhledem 1 Parsun F40 vnější.

Sací systém 1 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-05000025 přírubové pouzdro b
2 GB/T96-6 velká podložka 6
3 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
4 F40-05000024 tlumič sání
5 F40-05000026 gumový plášť, tvarovaná trubka
6 F40-05000027 tvarovaná trubka, tkanina
7 HT4.5x200 svorka 4,5x200
8 F40-05000023 gumový plášť, tlumič sání
9 GB/T3452.1-34.4x1.8 o-kroužek 34,4 x 1,8
10 F40-05000013 vycpávkový blok, karburátor
11 F40-05000014 hmoždinka 8x15,8
12 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
13 GB/T97.1-6 podložka 6

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se