Palivový systém Parsun F40 s rozloženým výhledem.

Palivový systém - Parsun F30 / F40

# Část název
1 GB/T5783-M6x14 šroub m6x14
2 GB/T93-6 pružinová podložka 6
3 GB/T6170-M8 matice m8
4 F40-05000036 držák, filtrační nádoba
5 T85-05000300 sestava nádobky filtru
6 F15-07080001 Element, filtr
7 T85-05000302 F10ater
8 GB/T3452.1-32.5x1.8 těsnění, filtrační nádoba
9 T85-05000301 šálek, filtr
10 F4-04000030 pružina, palivové potrubí "b"
11 F40-03000005 palivové potrubí a ¢ 5x ¢ 10x720
11 F40-03000005EI palivové potrubí a ¢ 5x ¢ 10x720 (epa)
12 F40-05000021 palivové potrubí
12 F40-05000021EI palivové potrubí (EPA)
13 F40-05000019 palivové potrubí b ¢ 5i ¢ 10x400
14 GB/T3452.1-25x3.0 o-kroužek 25x3.0
15 GB/T5783-M6x30 šroub m6x30
16 GB/T97.1-6 podložka 6
17 F40-05050000 sestava palivového čerpadla
18 F25-05130004 píst
19 F25-05130003 pružina, píst
20 F25-05130001 sedadlo, palivové čerpadlo
21 GB/T6170-M5 matice m5
22 F25-05130002 pružina, membrána
23 F25-05130008 válečková jehla 4x16. 5
24 F25-05130100 sestava hřídele membrány
25 F4-04090011 šroub m3x6
26 F4-04090005 jednostranný talíř
27 F40-05050200 sestava pláště palivového čerpadla
28 F25-05130005 horní bránice
29 F25-05130006 těsnění, palivové čerpadlo
30 F25-05130007 kryt, palivové čerpadlo
31 GB/T818-M5x40 šroub, pan head m5x40

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se