Exploded view control box Parsun F40 mimo.

Ovládací skříňka - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-13000000EI sestava ovládací skříňky
2 HT2.5x60 svorka
3 F15-13000200W zahájení montáže swich
3 F40-13000200EI zahájení montáže swich
4 F40-08010100EI ovládací kabel
4 T85-08010100 ovládací kabel
5 F15-11000002W deska, ovládací skříňka
6 GB/T819.2-M5x12 šroub s půlkulatou hlavou m5x12
7 F15-13020007W rukojeť plynu, krokování
8 F15-13000005W Bush, cam
9 F15-13020006W Bush, rukojeť
10 F15-11000001W blok, guma
11 F15-13000014W bunda, kabel
12 F4-01090401 zarážka, zavěšení lana
13 F15-13000400W sestava vypínače motoru
14 F15-13000203W izolovaná zástrčka 'b'
15 F15-13000202W izolovaná zástrčka „a“
16 F15-13020001W kryt, ovládací skříňka
17 F15-13000013W malý kryt, ovládací skříňka
18 F15-13020005W podložka "b ', vlna
19 F15-13020100W uzamčená sestava disku
20 F15-13020002W torzní pružina
21 F15-13020003W každá zajištěná kladka
22 F15-13020004W talíř, pružina řemenice
23 GB/T818-M4x6 šroub s půlkulatou hlavou m4x6
24 F15-13020000W sestava krytu, ovládací skříňka
25 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
26 GB/T97.1-8 podložka 8
27 T20-13000500W stroj, ovládání akcelerografu
28 F15-13000007W podložka
29 GB/T896-6 kolík, závlačka 6
30 F25-07000007W ovládací kabel tie_in 'b'
31 F15-13000002W vačkový mechanismus
32 GB/T818-M3x14 šroub s válcovou hlavou m3x14
33 F15-13000800W palcový spínač
34 F15-13000003W talíř
35 F15-13000004W kladka
36 F15-13000001W pružinová podložka 'b "
37 F15-12000016W značka 16
38 GB/T6170-M6 matice m6
39 F15-13000008W nositelná deska, vačkové machanství
40 F15-13000700W řadit houpačka odkaz
41 F15-13000601W sestava rychlosti seřizování
42 GB/T5783-M5x25 šroub m5x25
43 GB/T6170-M5 matice m5
44 F15-13000300W montáž bzučáku
45 F15-13000602W nastavovací kolík
46 GB/T5287-6 velká podložka 6
47 F15-13000006W nositelná deska
48 F15-13000011W pouzdro, řadicí páka
49 F15-13000012W držák, ovládací skříňka
50 F15-12000013W značka 13
51 F15-13000015W kryt, vodotěsný
52 F15-13010010W blok, ovládací páka
53 GB/T956.1-5 podložka, zamknutá 5
54 GB/T819.2-M5x18 šroub s půlkulatou hlavou m5x18
55 E4-10040100W sestava spínače, naklonění
56 F15-13010001W ovládací rukojeť
57 F15-13010002W ovládací řídítka
58 GB/T84.5-ST4.8x12 šroub s půlkulatou hlavou st4,8x12
59 GB/T818-M4x10 šroub s válcovou hlavou m4x10
60 F15-13010009W kryt, ovládací rukojeť
61 F15-13010005W pružina, kompreslon
62 F15-13010004W díl, ovládání orientace
63 F15-13010008W deska, orientační část
64 GB/T820-M6x90 šroub s půlkulatou hlavou M6x90
65 E4-07020015W oděrná deska, drát

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se