Rozložený pohled na horní obložení Parsun F40 na vnější straně.

Horní kryt - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F25-02010002 olejové těsnění 16x30x6
2 F25-00000014 kolík φ8x12
3 F15-04000005 vodní trysku
4 F25-02010003 spoj b, plynové potrubí
5 F40-02010001 sedlo, výstupní potrubí
6 F15-07010005 zástrčka 1/4
7 F25-02010005 Anoda
8 F15-07010009 těsnění, anoda
9 F15-07010011 kryt, anoda
10 GB/T97.1-5 podložka 5
11 GB/T5783-M5x12 šroub m5x12
12 F15-07010012 deska, anoda
13 GB/T97.1-6 podložka 6
14 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
15 F25-02000011 těsnění, výfukové potrubí
16 F40-02010005 výfukové potrubí
17 GB/T5783-M6x50 šroub m6x50
18 F40-02010006 těsnicí kroužek, výfukové potrubí
19 F40-02010007 těsnění, šindel
20 F40-02010008 šindel
21 F40-02010009L výstupní potrubí (l)
21 F40-02010009S výstupní potrubí
22 F40-02000008 gumový plášť b, výstupní potrubí
23 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
24 F40-02000007 gumový plášť a, výstupní potrubí
25 GB/T818-M5x16 šroub m5x16
26 F40-02000004 vodítko výfuku, plastové
27 F25-02000003 šindel, výfuk
28 F15-00000006 kolík φ6x12
29 GB/T97.1-8 podložka 8
30 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
31 F40-00000002 gumová zátka, horní kryt
32 GB/T5783-M8x80 šroub m8x80
33 F40-02000001L horní kryt (l)
33 F40-02000001S horní pouzdro
34 T40-02000004 gumové pouzdro
35 T40-02000003 pouzdro, hnací hřídel
36 F40-02000003 plášť, hnací hřídel
37 GB/T893.1-30 pojistný kroužek 30
37 GB/T893.1-32 pojistný kroužek 32
38 F15-04000003 podložka, šroub
39 F15-04000002 šroub, vypouštění oleje

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se