Explodovaný výhled 3 Parsun F40 vnější.

Držák 3 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 T40-01010100-A sestava pravého držáku
2 E10-01010003 keř
3 E10-01010001 kolík
4 GB/T896-9 pojistný kroužek 9
5 F25-01010324 keř
6 T40-01010001-A levá závorka
7 GB/T10.1-M10x1.5x45 šroub m10x1,5x45
8 GB/T97.1-10 pračka 10
9 GB/T889.1-M10x1.5 matice, samojistící m10x1,5
10 E10-01010009 drát, anoda
11 GB/T97.1-6 podložka 6
12 GB/T5783-M6x10 šroub m6x10
13 GB/T5783-M8x16 šroub M8x16
14 E10-01010007 podložka, talíř
15 E10-01010005 Bush a
16 E10-01010004 kolík
17 E10-01010006 Bush b
18 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
19 E10-01010008 Anoda
20 GB/T879.2-3x18 kolík φ3x18
21 T40-01010102 Rukojeť
22 T40-01010101 polohovací hřídel
23 T40-01010002-A pravá závorka

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se