Explodovaný výhled 2 Parsun F40 vnější.

Držák 2 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F25-02000016 dlouhý šroub
2 F25-02000015 deska, absorbér
3 F25-02030000 sestava absorbéru Shoci, doui! le hole
4 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
5 GB/T97.1-8 podložka 8
6 F25-01020001L držák řízení (l)
6 F40-01020001S držák, řízení
7 F25-01020002 šroub, dvojitá hlava
7 F40-01020002 šroub, dvojitá hlava
8 F40-01000004 polstrovaný blok, držák řízení
9 GB/T889.2-M8x1.25 pojistná matice m8x1,25
10 F25-01000003 horní podložka, otočný držák
11 F25-01000001 horní pouzdro, otočný držák
12 F25-01000002 sestava třecí podložky
13 F25-01000004L spodní pouzdro, otočný držák
13 F25-01000004S spodní pouzdro, otočný držák
14 F25-01000005L o-kroužek, spodní pouzdro
14 F25-01000005S o-kroužek, spodní pouzdro
15 F25-01000006L spodní podložka, otočný držák
15 F25-01000006S spodní podložka, otočný držák
16 F25-00000005 matice m10
17 F25-00000016 skořepina, montáž tlumiče (vpravo)
18 F25-00000002 namontujte tlumič, vlevo a vpravo
19 F25-00000003 namontovat tlumič, přední
20 GB/T818-M6x8 šroub m6x8
21 F25-02000002 pevné vodiče, uzemnění
22 GB/T97.1-10 pračka 10
23 F25-00000007 šroub m10x80
24 F25-00000006 šroub m10x120
25 F25-00000015 skořepina, montáž tlumiče (vlevo)

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se