Explodovaný pohled na klikovou skříň Parsun F40 vnější.

Kliková skříň - Parsun F30 / F40

# Část název
1 GB/T5783-M8x35 šroub M8x35
2 GB/T97.1-8 podložka 8
3 F40-05000011 pothook, motor
4 F40-05010000 sestava klikové skříně
5 F15-07010004 Jam 1/8 '
6 F25-00000014 hmoždinka pinj8x12
7 F25-05010104 džem 1/2 '
8 F25-05010103 džem 3/4 '
9 F25-05000035 šroub m8x80
10 F15-07000030 šroub m6x35
11 GB/T97.1-6 podložka 6
12 F40-00000003 těsnění, motor
13 F25-05000100 olejový filtr
14 F15-07010003 šroub s vnitřním šestihranem m20x1,5x35
15 F40-05000004 těsnění, kryt výfuku
16 F40-05000005 kryt, výfuk
16 F40-05000005EI kryt, výfuk
17 GB/T5783-M6x35 šroub m6x35
18 F40-05000038 těsnění, džem
19 F40-05000037 Jam m18x1,5
20 F25-05010113 kloub, vodní bradavka
21 F15-07010021 kryt, termostat
22 F15-07000031 Termostat (s60)
23 F15-07010022 těsnění, termostat
24 F40-05000003 svorka
25 F40-05000022 vodní potrubí a 6xφ11x280
26 F40-05000053 vodní potrubí b 6xφ11x330
27 F40-03000016 tři cesty
28 F40-03000004 vodní potrubí f
29 F40-03000002 vodní potrubí c 6xφ11x170
30 F40-03000003 vodovodní potrubí d 6xφ11x230

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se