Explodovaný systém řízení pohledu 2 Parsun F40 vnější.

řídicí systém 2 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-05000016W spojovací, ovládací kabel
2 F25-07000005W spojovací, ovládací kabel
3 F25-07000200W sestava ovládacího kabelu
4 F25-07000003W talíř, prstencový
5 GB/T96-5 velká podložka 5
6 F15-00000012 upínací pružina 1.8
7 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
8 GB/T5287-6 večeře podložka 6
9 F25-03000027W talíř, posun
10 F25-03000028W pouzdro, omezená deska
11 F25-05160002 upínací pružina φ1
12 F25-03030004W táhlo b, posun
13 F40-05000015W deska, ocelový kabel
14 F25-03030003W rocker b, zátka
15 GB/T879.2-3x20 sloupcový kolík φ3x20
16 F25-07000006W tenká pojistná matice
17 GB/T97.1-10 pračka 10
18 F25-01000007W talíř
19 GB/T889.2-M10x1.25 tenká pojistná matice m10x1,25
20 JAS0F40424-016 o-kroužek
21 F25-01010012W matice, plast
22 F25-07000301W táhlo, otáčení
23 F25-07000304W matice 3/8 '
24 F25-07000303W trubice, šroubu
25 F25-07000302W šroub
26 F25-07000300W sestava táhla

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se