Exploded view control system 1 Parsun F40 vnější.

řídicí systém 1 - Parsun F30 / F40

# Část název
1 F40-05000028 ojnice, akcelerograf
2 F15-07000016 spojka, ojnice
3 GB/T5782-M6x55 šroub m6x55
4 GB/T96-6 velká podložka 6
5 F15-07000014 driybn kolo, akcelerograf
6 F40-05000016 pouzdro, akcelerograf
7 F40-05000033 řetězové kolo, akcelerograf
8 GB/T5783-M6x10 šroub m6x10
9 F40-05000015 deska, ocelový kabel
10 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
11 GB/T97.1-6 podložka 6
12 F15-05040002 nosník, řadicí tyč
13 F40-03000010 rocker, zarážka
14 GB/T879.4-3x20 kolík φ3x20
15 F15-05040100 sestava páky, řadicí tyč
16 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
17 F15-05000031 pružinový díl, řadicí tyč
18 F15-05000032 pružinový díl, řadicí tyč
19 F15-00000012 Klip φ8
20 F40-03000007L ojnice, řadicí páka (l)
20 F40-03000007S ojnice, řadicí zařízení
21 GB/T818-M3x14 šroub m3x14
22 FI5-13000800W Jiggle switch
23 FI5-05000300BW talíř, kolísavý spínač
24 GB/T6170-M3 matice m3
25 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
26 F25-03030005W rocker c, svodič
27 GB/T879.2-3x20 coluiiniformní kolík φ3 x 20

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se